Productoverzicht
iDEAL

Afkortingen hang- en sluitwerk

 


Lijst afkortingen productinformatie hang- en sluitwerk

LS

Slot linkssluitend



RS

Slot rechtssluitend




VS

Slot of cilinder is verschillend sluitend (sleutel alleen voor dat slot).



GS

Slot of cilinder is gelijksluitend (2 of meer sloten met eenzelfde sleutel).



DR.1

Draairichting 1



DR.2

Draairichting 2



DR.3
Draairichting 3



DR.4
Draairichting 4



PC(-maat)

Afstand in mm tussen het "hart" van het gat in het slot voor de deurkruk en het "hart" van het gat bestemd voor de cilinder. Vaak is de PC-maat 55mm of 72mm.



DM

De doornmaat. Dit is de afstand van de voorplaat van het slot tot het "hart" van het cilindergat. De DM is vaak 50mm of 60mm.



SP

Sluitplaat. Dit is het stalen plaatje wat in de zijkant van het kozijn gemonteerd wordt. De schoten (dag- en nachtschoot) van het slot sluiten in de sluitplaat. Meestal dient er onder de sluitplaat nog een sluitkom (SK) gemonteerd te worden.



SK

Sluitkom. Dit is een stalen kom die onder de sluitplaat wordt gemonteerd. De sluitkom wordt vaak met meerdere schroeven in het kozijn vastgeschroefd. Sluitkommen beveiligen de schoten van sloten en maken deze onbereikbaar voor inbrekersgereedschap.



VP

Voorplaat. Dit is de voorplaat van het slot. Deze plaat kan afgerond (AFGR) of rechthoekig (RH) zijn.



AFGR

Afgerond. Vaak gaat het hier om de hoeken van een voorplaat of scharnier.



RH

Rechthoekig. Vaak gaat het hier om de hoeken van een voorplaat of scharnier.



HVP

Hoogte van de voorplaat van het slot in mm.



BVP

Breedte van de voorplaat van het slot in mm.



HS

Hoogte van het slotgedeelte zelf in mm.



DS

Diepte van het slot in de deur in mm.

Bestel online of bel!
 
 

Powered by Juice